Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна (фото і відео)

Розміщено на Вер 13, 2018 в Новини єпархії

11 вересня, в день спомину усікновення глави Іоанна Хрестителя, Божественну літургію в Катерининському храмі м. Риму (Італія) очолив митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили паломники в священному сані, що супроводжували його.

Після закінчення служби духовенство проспівало славлення перед святковою іконою, потім Владика звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Зокрема, митрополит Єлисей висловив глибоку вдячність архієпископу Віденському і Будапештському Антонію за можливість звершити богослужіння в Римі.

У слові-відповіді ключар храму ієромонах Амвросій тепло привітав Владику від імені катерининської громади і побажав міцності фізичної і духовної в здійсненні паломництва до святинь Вічного міста.