Молебень в Гаврилівському навчально-виховному комплексі

Розміщено на Вер 11, 2018 в Новини парафій

3 вересня в Гаврилівському НВК с. Гаврилівка Барвінківського округу перед початком занять в новому навчальному році відбувся вже традиційний молебень в якому приймали участь настоятель храму Архангела Гавриіїла протоієрей Діонісій Мілов, директор Гаврилівського НВК Мірошніченко Л.М., педагогічний склад, працівники та учні школи.

Отець Діонісій по завершенні молебня кожному дав настанову: учням – не лінуватися вчитися, бо потім важко буде надолужувати пропущене; виховувати у собі наполегливість, старанність, прагнення більше знати та вміти; а головне виховувати в собі людину; вчителям – терпіння, творчої наснаги та взаєморозуміння з батьками, дітьми.

А також побажав всім Божої допомоги, мира і любові Христових та заступництва святих.

Потім священик рясно окропив святою водою учнів, вчителів та всі приміщення школи та дитячого садочка.

парафіянка храму Архангела Гавриїла Гончарова Олена Олександрівна