Паломництво на Афоні (фото і відео)

Розміщено на Вер 4, 2018 в Новини єпархії

3 вересня 2018 року паломницька група Ізюмської єпархії на чолі з митрополитом Ізюмським і Куп’янським Єлисеєм відвідала столицю Афона Карієс, центральний храм Протат, де приклалися до ікони Богородиці «Достойно єсть».

Паломники відвідали скит на честь ікони Божої Матері «Годувальниця» від сербського монастиря і приклалися до цієї чудотворної ікони; печеру, де трудився святитель Сава, перший архієпископ Сербський; Андріївський скит, де всі приклалися до глави апостола Андрія Первозванного. Першим ктитором цього скиту був святитель Афанасій, мощі якого знаходяться в Харкові.

Заїхали в монастир Дахіар, де знаходиться ікона Божої Матері «Скоропослушниця».

Після відплиття зі святої гори Афон група по дорозі заїхала в Салоніки, в монастир Анастасії Узорішительниці.

Також в Салоніках відвідали храм Димитрія Солунського, де приклалися до мощей великомученика Димитрія і святої мучениці Онисії Солунської.