Всенічне бдіння напередодні дня інтронізації Предстоятеля УПЦ

Розміщено на Сер 18, 2018 в Новини єпархії

No photos
У четвер ввечері, 16 серпня 2018 року, напередодні 4-ї річниці інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей взяв участь в соборному богослужінні в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Всенічне бдіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили сонм єпископів Української Православної Церкви та численне духовенство.

За богослужінням молилися студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також парафіяни і паломники обителі.

Примітка

Нагадаємо, 17 серпня 2014 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулася інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, який був обраний Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ 13 серпня того ж року.

[RoyalSlider Error] Array ( )