Свято великомученика Пантелеймона

Розміщено на Сер 10, 2018 в Новини єпархії

9 серпня 2018 року, в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Нікольському кафедральному соборі м. Куп’янська.

Приїзд правлячого архієрея був приурочений до престольного дня собору, так північний вівтар освячений на честь цілителя Пантелеймона, а також святкування 40-річчя священицької хіротонії найстарішого клірика єпархії – протоієрея Василя Рака.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі митрополита і його облачення.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Куп’янського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

На сугубій ектенії була здійснена сугуба молитва за мир в Україні, а також здійснено моління про лікарів і недужих.

Після закінчення Літургії був звершений хресний хід навколо собору.

Після закінчення богослужіння митрополит Єлисей звернувся до віруючих з архіпастирським словом, після чого привітав найстарішого клірика єпархії протоієрея Василя Рака з його 40-річчям священицької хіротонії.

За старанні труди на славу Матері Церкви протоієрей Василій, був нагороджений орденом Української Православної Церкви преподобного Іова ігумена Почаевкого ІІІ ступеня.

Після чого Високопреосвященніший Єлисей дав святительське благословення.