Престольне свято в селі Гаврилівка

Розміщено на Сер 8, 2018 в Новини парафій

26 липня в свято «Собор Архангела Гавриїла» відбулися святкові богослужіння в храмі Архангела Гавриїла с. Гаврилівка. За Божественною Літургією благочинному Барвінківського округу протоієрею Миколаю Сакідону співслужили благочинний Близнюківського округу протоієрей Олексій Сокаль, настоятель храму протоієрей Діонісій Мілов і диякон Ігор Романчак.

Служба була прикрашена співом хору недільної школи храму пророка Іллі смт. Близнюки під керівництвом регента матушки Любові Сокаль.

По завершенні Божественної Літургії відбувся Хресний хід і святкова трапеза. На проповіді отець Миколай нагадав усім про непохитність заповідей Божих, про необхідність гарячих молитов Господу за мир і любов в Україні і в наших сім’ях, а також про клопотання перед Богом Архангела Гавриїла і інших Сил безтілесних за християн, які намагаються з усіх сил жити за Законом Божим.