Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці

Розміщено на Сер 7, 2018 в Новини єпархії

7 серпня 2018 року, в свято Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Успенському храмі с. Соколово Зміївського благочиння.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі митрополита і його облачення.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Зміївського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

Після закінчення богослужіння митрополит Єлисей звернувся до віруючих з архіпастирським словом, після чого привітав настоятеля храму протоієрея Михаїла Шульгу з його 30-річчям.

За старанні труди на славу Матері Церкви настоятель храму протоієрей Михаїл, був нагороджений медаллю Піщанської ікони Божої Матері ІІ ступеня.

У дар парафії Високопреосвященніший Єлисей підніс ікону Божої Матері «Піщанська».