Престольне свято Володимирської часовні на горі Крем’янець

Розміщено на Сер 7, 2018 в Новини парафій

Часовня в ім’я Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира, розташована в найвищій точці м. Ізюм на горі Крем’янець. Святий просвітитель Русі своїм молитовним заступництвом захищає все наш місто і дорогу від Ізюма на схід.

28 липня – Престольне свято у Володимирській часовні. Парафіяни зібралися на урочистий молебень, який був здійснений архімандритом Симеоном (Негрецьким) у співслужінні кліриків Спасо-Преображенського храму м. Ізюма протоієрея Олександра Пересунько та ієрея Георгія Будулева.

Після молебню відбувся Хресний хід і всі учасники були окроплені святою водою.

Настоятель подякував усім учасникам за молитви і наголосив на особливій важливості в історико-культурному і моральному аспекті 1030-річчя Хрещення Русі для України, Слобожанської землі і нашого міста, а також знаменну роль в цьому Рівноапостольного князя Володимира.

Благодійниками для всіх учасників був організований святковий обід.