Престольне свято в смт. Вільча Вовчанського району

Розміщено на Сер 6, 2018 в Новини благочинь

28 липня 2018 року в смт. Вільча, Вовчанського району в храмі святого рівноапостольного князя Володимира відбулося престольне свято. Очолив урочисте, соборне богослужіння окружний благочинний протоієрей Іоанн Остапович в співслужінні настоятеля храму протоієрея Вячеслава Солохи і кліру Вовчанського благочиння.

Після закінчення хресного ходу до парафіян і настоятеля з вітальним словом звернувся благочинний отець Іоанн. Батюшка коротко виклав історію хрещення Русі і підкреслив внесок благовірного князя в просвіту нашого народу світлом Христового Євангелія, також благочинний побажав настоятелю подібної ревності у Бозі в несенні праці, як і у покровителя храму святого князя Володимира.

У відповідному зверненні отець В’ячеслав подякував усім присутнім за соборну молитву і дав пастві благословення.