Свято святої мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини

Розміщено на Сер 5, 2018 в Новини єпархії

4 серпня 2018 року, в свято святої мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Тріфонівському храмі смт. Слобідське Зміївського благочиння.

Богослужіння почалося з урочистої зустрічі митрополита і його облачення.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Зміївського благочиння і Вознесенського кафедрального собору.

За Літургією митрополит Єлисей звершив священицьку хіротонію диякона Миколая Ринчака.

Після закінчення богослужіння митрополит Єлисей звернувся до віруючих з архіпастирським словом, після чого привітав настоятеля храму протоієрея Миколая Ринчака з його 60-річчям.

За старанні труди на славу Матері Церкви настоятель храму протоієрей Миколай, був нагороджений орденом Української Православної Церкви святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня.