Друга частина Хресного ходу з Піщанською іконою Божої Матері містом Ізюмом

Розміщено на Лип 9, 2018 в Новини єпархії

8 липня 2018 року, з благословення митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, в м Ізюмі проходить Хресний хід з чудотворною Піщанською іконою Божої Матері про мир і благополуччя в нашій країні.

О 12.00 годині з Преображенського храму Хресний хід з Піщанською іконою Божої Матері пройшов до Хрестовоздвиженського храму.

У Хресному ході взяли участь духовенство міста, Ізюмського благочиння, братія Піщанського чоловічого монастиря, парафіяни Ізюмських храмів і паломники. Дорогою співали Богородичні і Великодні піснеспіви.

Після прибуття до храму був звершений акафіст Божій Матері.

Настоятель храму протоієрей Богдан Думіндяк організував для учасників Хресного ходу обід і відпочинок.

Третя частина Хресного ходу – заключна – буде 15 липня о 16.00 годині. Молебний хід пройде з Хрестовоздвиженського храму до Вознесенського кафедрального собору.