П’ятниця 5-ї неділі після Пасхи

Розміщено на Тра 11, 2018 в Новини єпархії

11 травня 2018 року, в п’ятницю 5-ї седмиці після Пасхи, в день пам’яті апостолів від 70-ти Ясона і Сосипатра, мучеників Дади, Максима і Квінтіліана, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в храмі святого Іоанна Предтечі с. Базаліївка Печенізького благочиння.

Богослужіння розпочалося із урочистої зустрічі правлячого архієрея й одягання його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужили духовенство Печенізького округу і Вознесенського кафедрального собору.

Після закінчення Богослужіння митрополит Єлисей звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Керуючий єпархією здійснив нагородження всіх тих, хто зробив свій внесок в зміцнення християнських цінностей і підтримку парафіяльної громади:

орденом святителя Миколая Чудотворця удостоєний Василь Іванович Калган;

медаллю преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських – Олександр Дмитрович Штих;

Алла Іванівна Штих була нагороджена архієрейської грамотою.

Після закінчення нагородження Високопреосвященніший Єлисей дав архіпастирське благословення.