Неділя 5-а після Пасхи, про самарянина

Розміщено на Тра 7, 2018 в Новини єпархії

6 травня 2018 року, в 5-у неділю після Пасхи, про самарянина, в день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Успенському храмі с. Рубіжне Вовчанського благочиння.

Богослужіння розпочалося з урочистої зустрічі правлячого архієрея й одягання його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству співслужили духовенство Вовчанського округу і духовенство Вознесенського кафедрального собору.

На малому вході, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей здійснив нагородження богослужбовими нагородами:

правом носіння митри удостоєний протоієрей Олександр Сагайдак;

зведений в сан протоієрея ієрей Олексій Прокопкін.

Після закінчення Богослужіння митрополит Єлисей звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Керуючий єпархією здійснив нагородження всіх тих, хто зробив свій внесок в зміцнення християнських цінностей і підтримку парафіяльної громади:

орденом преподобного Іова Почаївського ІІІ ступеня удостоєний протодиякон Сергій Зозуля;

медаллю рівноапостольного князя Володимира – Леонід Федорович Зозуля;

медаллю Піщанської ікони Божої Матері І ступеня – Людмила Павлівна Зозуля і Сергій Іванович Теняев;

Теняєва Раїса Пантелеймонівна була нагороджена архієрейською грамотою.

Після закінчення нагородження Високопреосвященніший Єлисей дав архіпастирське благословення.