Субота 4-ї седмиці після Пасхи

Розміщено на Тра 5, 2018 в Новини єпархії

5 травня 2018 року, в суботу 4-ї седмиці після Пасхи, в день пам’яті преподобного Феодора Сікеота, єпископа Анастасіупольского, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив Божественну літургію в Троїцькому храмі с. Гракове Чугуївського благочиння.

Богослужіння розпочалося з урочистої зустрічі правлячого архієрея і одягання його на кафедрі в центрі храму.

Його Високопреосвященству сослужили духовенство Чугуївського округу і духовенство Вознесенського кафедрального собору.

Перед початком Божественної літургії управляючий єпархією здійснив освячення іконостасу.

На малому вході, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей возвів у сан архімандрита ігумена Андрія (Пашко).

Після закінчення Богослужіння митрополит виголосив проповідь.

Керуючий єпархією здійснив нагородження всіх тих, хто зробив свій внесок у зміцнення християнських цінностей і підтримку парафіяльної громади:

орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня був удостоєний Микита Дмитрович Шенцев;

орденом великомучениці Варвари ІІ ступеня – Тетяна Анатоліївна Абушіна;

орденом княгині Ольги – Ольга Петрівна Андрєєва;

медаллю преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських – Ростислав Степанович Герез;

медаллю князя Володимира – Олександр Миколайович Кривцун та Андрій Миколайович Шлай;

грамотами правлячого архієрея були нагороджені ты, хто особливо потрудилися у творенні церковної громади.

Після закінчення нагородження Високопреосвященніший Єлисей дав архіпастирське благословення.