Ніхто не забутий

Розміщено на Лют 21, 2018 в Новини парафій

15 лютого, в день свята Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, в Свято-Миколаївському соборі м. Куп’янська було багатолюдно. За давно сформованою традицією в місті щорічно 15 травня і 15 лютого проводяться урочистості на честь виведення військових з Афганістану. Тому ветерани, учасники бойових дій, жителі Куп’янська та району приходять в ці дні в храм вшанувати пам’ять бойових товаришів, рідних і близьких, які загинули на полях битв.

Панахиду за покійними очолив настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Анатолій Шпраха. Спів соборного хору був особливо проникливим. Багато мужніх чоловіків не приховували сліз.

Після панахиди з теплою батьківською мовою звернувся настоятель собору отець Анатолій. Він побажав усім присутнім Божої допомоги у добрих справах, мужності і сил у виконанні святих Господніх заповідей, кріпості для захисту себе, своїх близьких і загального надбання, закликав зберігати мир в душах, в сім’ях і в рідній Вітчизні і окропив усіх святою водою.

Прес-служба Свято-Миколаївського собору