Зустріч священиків з молоддю сіл 2-а Іванівка та Мечебілове

Розміщено на Лют 20, 2018 в Новини парафій

З благословення Високопреосвященнішого Єлисея, митрополита Ізюмського і Куп’янського, 14 лютого, напередодні Стрітення Господнього і Дня православної молоді, в селах 2-а Іванівка та Мечебілове Барвінківського округу відбулися бесіди з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл на тему «Сім’я і сімейні цінності».

Бесіди вели керівник молодіжного відділу Барвінківського благочиння протоієрей Діонісій Мілов, настоятель храму праведного Йосифа Обручника села Мечебілове протоієрей Олександр Малява і настоятель храму апостола Іоанна Богослова села 2-а Іванівка ієрей Володимир Пілюгін.

Була розкрита наступна тематика: основні сімейні цінності, любов і закоханість, справжні якості чоловіка і жінки, гріхи проти сім’ї. Священики також відповіли на питання, які хвилюють молодь.

Молодіжний відділ Барвінківського благочиння