Свято Хрещення Господнього в с. Соколово

Розміщено на Січ 27, 2018 в Новини парафій

18 і 19 січня в Свято-Успенському храмі с. Соколово крім статутних богослужінь, після закінчення Божественних літургій були відслужені молебні співи та Велике освячення води.

Богослужіння здійснював настоятель храму протоієрей Михайло Шульга в співслужінні ігумена Анатолія (Бондаренко) і диякона Геннадія Ноздрачева. Чин водосвяття був здійснений в храмі, біля колодязя (на стадіоні), в с. Бірочек Другий, в с. Глибока Долина і на річці Мжі в базі відпочинку «Соколово».

На річці всі бажаючі змогли зануритися в заздалегідь приготовлену ополонку. Крім занурення, 19 січня на річці Мжі було звершено таїнство хрещення над р. б. Віктором. Для нього, як і для багатьох присутніх, цей день запам’ятається на багато років.