Різдво у селищі Куп’янськ-Вузловий

Розміщено на Січ 14, 2018 в Новини парафій

7 січня православний світ святкує Різдво Христове. Це найрадісніше свято з усіх зимових свят. Особливо його люблять діти.

У цей день після Божественної літургії настоятель Свято-Покровського храму селища Куп’янськ-Вузловий протоієрей Ярослав розповів про події Різдва Христового, привітав зі святом прихожан, зачитав Різдвяне послання митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея і побажав духовного і тілесного здоров’я та миру, закликав всіх жити в чистоті, молитві, з любов’ю до інших людей.

Вихованці недільної школи, яка діє при храмі, щоб висловити свою любов до новонародженого Спасителя, підготували святковий концерт та привітали усіх прихожан з цим світлим святом. Із уст дітей звучали колядки, вірші, побажання.

Настоятель храму подякував діткам за старанність, гарне виконання колядок та подарував солодощі.

Вчитель недільної школи при Свято-Покровському храм