Свято в селищі Донець Зміївського району

Розміщено на Лис 20, 2017 в Новини парафій

18 листопада селище Донець Зміївського району відзначало День працівників сільського господарства.

На це свято було запрошено настоятеля храму Георгія Побідоносця протоієрея Олексія Балашова.

Спочатку в актовій залі Шебелинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів показали концерт місцевий колектив «Асорті» і колективи сусіднього селища Слобожанського «Веселі ложкарі», «Осінні барви», дитячий танцювальний колектив «Анкор».

Усіх присутніх у залі привітали голова селищної ради Дмитро Діхтяр, місцеві депутати та настоятель храму.

Настоятель храму побажав усім присутнім працівникам сільського господарства здоров’я і допомоги Божої в житті і в їх нелегкій праці.

Були нагороджені сімейні пари, які переступили рубіж спільного життя більше 50-ти років.

Після концерту в актовій залі продовжили гуляння на вулиці.

Підприємець Строгий А.Ф. організував ярмарок з продажу продукції сільського господарства.

Всім безкоштовно роздавали польову кашу. Проводилися різні конкурси на швидкість і кмітливість. Із задоволенням в них брали участь і дорослі і діти.

Торжество закінчилося салютом, який організував депутат Верховної Ради України Євген Мураєв.