Міс Осінь

Розміщено на Лис 16, 2017 в Новини парафій

10 листопада 2017 року у  нашій Шебелинській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято «Міс Осінь», на яке був запрошений в якості гостя і настоятель храму Георгія Побідоносця протоієрей Олексій Балашов.

Настоятель храму в напутньому слові учасницям побажав справедливої участі, гарного настрою і допомоги Божої.

На цьому святі найкрасивіші і найрозумніші дівчата з 1 по 11 клас показували свої найкращі сторони. Учасниці співали і танцювали. Також відповідали на питання інтелектуальної вікторини. Дівчатка ставили сценки, щоб показати свої акторські здібності. Справедливе журі не дуже строго судило учасниць, які були розділені на дві категорії за віком.

Були нагороджені «Міні-міс Осінь» і «Міс Осінь». Також глядачі виділили і «Міс глядацьких симпатій». Адже головне – не перемога, а участь.

Протоієрей Олексій подарував пам’ятні подарунки всім учасницям і подякував за гарний настрій.

Зі свята всі пішли задоволені і з хорошим настроєм.