Вшанування преподобного Сергія, ігумена Радонезького

Розміщено на Жов 17, 2017 в Новини благочинь, Новини парафій

8 жовтня 2017 року в смт Білий Колодязь Вовчанського благочиння в Свято-Іверському храмі відбулося богослужіння, присвячене вшануванню преподобного Сергія, ігумена Радонезького.

Очолив богослужіння єпархіальний благочинний протоієрей Іоанн Остапович. Йому співслужили клірики Вовчанського благочиння і настоятель храму протоієрей Сергій Катасонов.

Після закінчення молебню до настоятеля з вітальним словом, в День тезоіменитства, звернувся благочинний отець Іоанн. У своєму привітанні отець підкреслив неоціненний внесок святого Сергія Радонезького в духовне життя нашого народу і молитовний подвиг, завдяки якому преподобний возсіяв в лику святих. «… У цей світлий святковий день ми, православні, шануємо пам’ять великого жалібника і молитовника землі нашої. Як багато біди і скорботи обійшли стороною нас і наших предків за молитвами цього святого чоловіка. Бережи Господи вас, отче Сергію, і заступництво вашого небесного покровителя!», – закінчив привітання благтчинний і дав пастві благословення.