Святкування у Свято-Покровському храмі

Розміщено на Жов 17, 2017 в Новини благочинь, Новини парафій

На території Свято-Покровського храму відбулися святкування з нагоди  Покрова Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня  українського козацтва.

На святкуванні були присутні  керівники залізничних підприємств, воїни АТО та представники козацтва. Також взяв участь у святкуванні настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Ярослав Цмоканич, котрий відслужив панахиду біля могили невідомого солдата та звернувся з словами привітання: «Українська армія і народ за правом може пишатися своєю історією, традиціями, і, повернувшись сьогодні лицем до нашої історії, ми з великою подякою приклоняємо голову перед патріотами – добровольцями і воїнами Української армії. Пресвята Богородиця є покровительницею та заступницею всього українського народу і славного козацького війська. І сьогодні ми звертаємося до Божої Матері зі словами прохання за мир та спокій на нашій землі».