Святковий молебень на горі Крем’янець

Розміщено на Жов 10, 2017 в Новини парафій

7 жовтня 2017 року, з благословення Високопреосявщеннейшего митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея, в каплиці великого рівноапостольного князя Володимира на горі Крем’янець священиками Спасо-Преображенського храму міста Ізюма був відслужений водосвятний молебень.

Три роки тому Блаженнішим Митрополитом Київським і Всієї України Онуфрієм було запалено вогник молитви на цьому місці.

З тих пір щосуботи тут відбуваються молебні співи за нашу рідну землю і град, який звідси видно як на долоні.

Кожен, хто в’їжджає в місто або слідує на схід, отримує невидиму молитовну допомогу рівноапостольного просвітителя нашої землі.

І в цей прекрасний день була вознесена подячна молитва Господа про можливість прославляти Його на цьому місці.

Після закінчення молебню архімандрит Симеон привітав усіх присутніх з 3-річчям освячення каплиці і від імені всіх парафіян подякував облаштовувачам каплиці В’ячеславу і Миколі Масловим за їх старанність на славу Божу, після чого всі присутні були запрошені на святкову трапезу.