Молитва про лікарів і про болящих

Розміщено на Сер 15, 2017 в Новини благочинь, Новини парафій

У свято великомученика і цілителя Пантелеймона, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, у всіх храмах Української Православної Церкви молилися про лікарів і про всіх недужих і стражденних.

З благословення Митрополита Ізюмського і Куп’янського Єлисея в лікарняному храмі святителя-сповідника Луки Кримського в центральній міській лікарні м. Ізюма також був здійснений водосвятний молебень для медичних працівників і пацієнтів лікарні.

Всі присутні тепло помолилися св. великомученику про дарування мудрості лікуючим і за здоров’я хворих.

Керівник соціального відділу єпархії архімандрит Симеон (Негрецький) привітав усіх зі святом і побажав терпіння та благодатної допомоги Божої всім співробітникам лікарні, а пацієнтам – якнайшвидшого одужання, окропив усіх святою водою і роздав в благословення іконки цілителя Пантелеймона.

Відділ соціального служіння і милосердя Ізюмської єпархії