Престольне свято в селі Вільча

Розміщено на Сер 4, 2017 в Новини благочинь, Новини парафій

28 липня 2017 року в Свято-Володимирському храмі села Вільча Вовчанського району була відслужена Божественна літургія з водосвятним молебнем і хресним ходом, присвяченим престольному святу. Очолив урочисте богослужіння єпархіальний благочинний протоієрей Іоанн Остапович у співслужінні настоятеля храму протоієрея Вячеслава Солохи і кліриків Вовчанського благочиння.

Після закінчення богослужіння з вітальним словом до настоятеля і пастви звернувся єпархіальний благочинний отець Іоанн. У своєму зверненні отець особливо відзначив апостольський, просвітницький подвиг великого князя Володимира, котрий насадив святе православ’я в серця нашого народу.  Борючись у цьому служінні благовірний князь і сам возходив, по Божій благодаті, від сили в силу, стяжаючи Духа Святого і ставши духовним маяком, просвічував усіх східних слов’ян.

Після закінчення привітання з вдячною промовою до благочинного і ктитора храму протодиякона Сергія Зозулі звернувся настоятель храму протоієрей В’ячеслав Солоха і дав пастві благословення.