Престольне свято в с. Башкирівка

Розміщено на Лип 25, 2017 в Новини парафій

17 липня 2017 року, в день пам’яті Святих Царствених Страстотерпців, престольне свято і десятирічний ювілей приходу відзначила православна громада с. Башкирівка. Святкове богослужіння відбувалося на місці новоспоруджуваного храму.

Перед початком Божественної літургії настоятель Свято-Миколаївського храму (р-н Зачугівка) ієрей Євген Карнаух звершив святковий молебень з водоосвяченням. Після закінчення молебню була відслужена Божественна літургія.

Святкове богослужіння очолив благочинний Чугуївського округу, настоятель Свято-Покровського собору м. Чугуєва протоієрей Іоанн Білич.

О. Іоанну співслужили благочинний Печенізького округу, настоятель Свято-Преображенського храму смт. Печеніги протоієрей Іоанн Сорока,  настоятель храму Св. Царствених Страстотерпців протоієрей Микола Гончаренко, настоятель храму ікони Пресвятої Богородиці «Володимирська» с. Кочеток протоієрей Петро Трачук, настоятель храму ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» м. Чугуєва протоієрей Василь Тацишин, настоятель Свято-Казанського храму смт. Чкаловське протоієрей Іоанн Цмоканич, клірик Дніпровської єпархії протоієрей Микола Гончаренко, настоятель Свято-Троїцького храму с. Волохів Яр протоієрей Андрій Селін, настоятель Свято-Миколаївського храму (р-н Зачугівка) ієрей Євген Карнаух, клірик Свято-Покровського собору м. Чугуєва диякон Микола Зарічний.

Після закінчення Божественної літургії був здійснений хресний хід і короткий молебень, після якого протоієрей Іоанн Білич виголосив проповідь і подякував настоятелю храму о. Миколаю за докладені зусилля у справі будівництва храму і духовного життя парафії, а також привітав всіх, хто молився, з престольним святом.